Rekrutacja na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie 2024/2025

Szanowni Kandydaci!

Zapisy na studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie zostały zakończone.

Bardzo dziękujemy wszystkim kandydatom za wzięcie udziału w rekrutacji, a osobom przyjętym serdecznie gratulujemy.

……………………………………………………………………….
Osoby zainteresowane podjęciem kształcenia na UW zapraszamy do odwiedzenia strony z zasadami rekrutacji na rok akademicki 2025/2026 [link do strony].

Informujemy również, że w styczniu 2025 r. ruszą zapisy na nw. studia stacjonarne drugiego stopnia rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2024/2025:

• chemia (Chemistry),
  • chemia medyczna,
  • chemia stosowana,
  • geologia stosowana,
  • inżynieria obliczeniowa,
  • Migration Studies and New Societies (studia wspólne),
  • nanoinżynieria,
  • Physics (Studies in English),

a także

• indywidualne studia międzydziedzinowe prowadzone przez Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych na kierunki studiów:
    • chemia (Chemistry),
    • chemia medyczna,
    • chemia stosowana,
    • geologia stosowana,
    • Physics (Studies in English).

Szczegółowe informacje na temat zasad i terminów rekrutacji na te studia można znaleźć w załączniku nr 1 [plik pdf] oraz załączniku nr 4 [plik pdf] do uchwały nr 269 Senatu UW z dnia 24 maja 2023 r. w sprawie warunków, trybu i terminów postępowania rekrutacyjnego na studia pierwszego stopnia, jednolite studia magisterskie i studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Warszawskim w roku akademickim 2024/2025.

Film instruktażowy (mp4) Filmy instruktażowe – przewodniki po internetowej rekrutacji kandydatów (na kanale Youtube):

Ważne informacje:

1. Rekrutacja krok po kroku – link do strony
  2. Dodatkowe informacje na temat rejestracji kandydatów – link do strony
  3. Harmonogram rekrutacji – link do strony
  4. Opłaty (rekrutacyjna, za ELS i za studia) – link do strony
  5. Wymagania językowe:
    • dotyczące znajomości języka polskiego (na studia prowadzone w języku polskim) – link do strony
    • dotyczące znajomości języka angielskiego (na studia prowadzone w jęz. angielskim) – plik pdf
  6. Wymagane dokumenty (składane przez osoby zakwalifikowane na studia) – link do strony
  7. Dodatkowe informacje dla:

Akty prawnelink do strony